Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 22:08   #4092
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
niewa w takim razie jestes dobrze przygotowana do pielegnacji, teraz tylko nalezy stosowac to systematycznie Po takim kopie jaki dostaly Twoje wloski no niestety maja prawo wypadac. Ale z takim zestawem powinno byc coraz lepiej. W razie co jak bedzie jeszcze gorzej to tak jak radza dziewczyny, warto odwiedzic derme. Trzymaj sie dzielnie

Wiem, ze juz dawno to obiecywalam ale dopiero teraz jakos dalam rade sie zebrac-mianowice obcinam wlosy Wielokrotne przyciemnianie farbowancow dalo mi ostatnio niezle popalic i mam strasznie zniszczone konce....tak wiec ciach ciach i baju wloski
o wlosach wiem sporo, nic innego nie robie jak czytam ;D jesli stan moich wlosow sie przez miesiac nie zmieni, to ide do dermy i juz ...Coz oj wiele przeszly ...
ale obiecuje byc dzielna , chodz czesto i gesto zdarza mi sie plakac i biadolic nad nimi jak mala dziewczynka ...

tak obciecie to jest super sprawa - a slyszalas moze o tym, ze jak sie obetnie na jezyka, to zaczynaja wtedy rosnac meeeega zdrowe wlosy ?
niewa jest offline Zgłoś do moderatora