Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-08, 22:02   #3243
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy mam nadzieję, że pomogłam Ci najlepiej jak umiałam (jestem ciekawa efektów). Mówisz o tym cendre? Jakby to rozszyfrować to będzie rozjaśniający superjasny blond chłodny z domieszką niebieskiego. Dziubię w nazwie, bo te numerki to oni mają dość ostro pomieszane. Czyli będziesz brała 12/0? Glonik Ci w tym przypadku absolutnie nie grozi. Aż na 6 poziomie jesteś? Teraz czy naturalnie? Jak naturalnie to w porządku jak teraz to będzie mnieejszy efekt. Wybacz, jeśli już o tym pisałaś, ale tyle tutaj w wątkach codziennie piszę, że czasem zapominam co komu. Używałam 10/16, 12/89 i coś mi się kojarzy, że 12/16, ale nie mogę obecnie tego odcienia znaleźć, chyba pokręciłam numerki no i oczywiście ciemniejszej palety, kilku kolorów (obecnie znowu jestem kruczoczarna ).
No nieźle widzę że ciężko Ci się zdecydować i to takie skrajności...
Włosy mam takie https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3186 Schodzę z poziomu 5 farbowanego, chcę jasną 8kę, max 9. Rozważam w tej chwili w sumie tylko Koleston 12/0 i 12/89 wzięłabym ten /89 tylko boję się glona
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując