Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-16, 11:24   #2223
Frostzero
Raczkowanie
 
Avatar Frostzero
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 34
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cześć
Bardzo proszę o poradę
Otóż farbowałam sobie włosy ... i jak zawsze wyszło mi nie to, czego oczekiwałam

Naturalny mój kolor to poziom 5 (mniej więcej).
Rok temu farbowałam całe włosy na blond, ale potem chciałam wrócić do naturalnego koloru i zapuściłam jakieś 15 cm odrostu. Nie podobało mi się i miesiąc temu miałam zrobione pasemka rozjaśniaczem, pasemka blond do poziomu 10.
Zapragnęłam jednak mieć wszystkie włosy blond na poziomie właśnie 10 z odcieniem mroźnym.
Nałożyłam więc wczoraj na całą głowę farbę Alfaparf 11,21 zmieszaną na pół z 11,11 i wodą 6%, trzymałam 55 minut.
W efekcie na odroście mam włosy rude na poziomie 8-9, zaś na wcześniej rozjaśniane pasemka są w kolorze fioletowym Wiem, że fiolet się wypłucze, wiec się tym zbytnio nie martwię.
Chciałabym jednak ten odrost rudy doprowadzić do koloru bardziej jasnego i wyrównanego w pasemkami.
Stąd moje pytanie, czym to zrobić? Rozjaśniaczem nałożonym z ominięciem pasemek wcześniej rozjaśnianych (co będzie bardzo trudne). Farbą (na przykład 10,21 )?
Ratujcie proszę, bo mam kolorowość na głowie
Frostzero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując