Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-20, 17:06   #3167
mopsi
Przyczajenie
 
Avatar mopsi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
Ja chodzę do Depilclinic i po 8 zabiegach włosy w 80% odrosły po 2 miesiącach przerwy robiłam zabiegi za 4-5 tygodni.
Pewnie na dużej głowicy miałaś robiony zabieg? Moim zdaniem ona jest beznadziejna. Może dla tych, którzy nie mają porównania z małą końcówką to jest to zadowalające jak trochę włosów wypadnie... ale nie dla mnie. Ja robię w Laser Delux na dużej głowicy Dueta i też marne efekty, a jak zapytałam czy mogliby użyć małej końcówki, to "raczej jej nie używają, bo bardziej boli i dłużej trwa zabieg i klientki wolą dużą". Tylko ja się pytam co z tego ?! Ja całkiem nieźle znoszę tego typu zabiegi, a czasowo jestem dostępna, widzę, że im po prostu zależy na tym żeby jak najwięcej klientek obrobić w jak najkrótszym czasie. Teraz już wiem skąd takie niskie ceny i tyle dodatkowych rabatów. Czasem jednak warto zapłacić trochę wiecej i mieć problem z głowy, a nie bujać się już tyle zabiegów...

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Cześć,

od mojej depilacji łydek mija 3 tygodnie teraz w środę.

Powiem wam że specjalnie nie golę nóg żeby obserwować czy zachodzą jakieś zmiany.

Moje spostrzeżenia są następujące, miejscami mam placki gdzie nie widać włosów, gdzieniegdzie są one długie.

Czyli wychodzi na to, że działa

Ja też chciałabym zrobić sobie bikini, mam dosyć podrażnień po goleniu
Hmm... to trochę dziwne, że nie wszystkie włosy Ci wypadły. Po 3 tygodniach jak zabieg był dokładnie robiony tak cm po cm to nie powinnaś mieć żadnych długich włosów tylko gładką skórę. Jak coś Ci nadal rośnie i nie wygląda jakby miało zaraz wypaść tzn. że są to ominięte miejsca albo potraktowane za słabą mocą. Dopiero koło 8 tygodnia zaczynają rosnąć nowe włosy i wtedy trzeba zrobić powtórkę.
mopsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując