Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-22, 13:50   #2835
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Aciaz1000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Dostałam wczoraj @ w związku z tym buzia napuchnięta od zaskórników i krostek, bolący brzuch i kłótnia z mężem. Z tych wszystkich nerwów nie wytrzymałam i wyciskałam :

Z powyciskaną twarzą czułam się jeszcze gorzej i wieczorem zrobiłam peeling migdałem. Nie wiem co to teraz będzie, dziś musiałam nałożyć podkład bo wyglądam okropnie i jeszcze okres do tego ehhh
Wyciskanie przed albo po pilingu to kiepski pomysł jest, sama się o tym przekonałam, bo też tak zrobiłam. W miejscu wyciśniętych zaskórników kwas jakby wżarł się mocniej i zrobiły się plamki, które później najdłużej się goiły. Pewnych rzeczy człowiek się na błędach musi nauczyć

Do soboty jeszcze trochę czasu jest, na pewno się poprawi

A facjata przed okresem to już w ogóle potrafi zdołować. U mnie zawsze o wiele mocniej się przetłuszcza, zazwyczaj też wyskakują mi niespodzianki tu i ówdzie. No i nie umiem wtedy ocenić działania kosmetyku, bo nic nie działa dobrze.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując