Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-26, 22:14   #233
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

azzis, mam nadzieję, że Twoja sprawa dobrze się rozwiążę
Jednak zastanawia mnie, że nie wszystkie które bierzecie retinoidy macie obowiązek antykoncepcji. Jak powiedziałam mojej dermatolog, że chcę retinoidy, to pierwsza rzecz jaką kazała mi zrobić - podpisać oświadczenie, że muszę i zgadzam się na stosowanie antykoncepcji w postaci pigułek, a od mojego ginekologa kazała przynieść oświadczenie, że mam przepisane pigułki, że brałam je do 1 miesiaca przed kuracją i że po kuracji będę kontyunuowala taką formę antykoncepcji przez min. 3 miesiące. Dlatego strasznie mnie dziwi, że parę z Was nie miało takiego obowiązku, wydaje mi się to trochę nieodpowiedzialne ze strony dermatologa. Nie ważne, czy ma się partnera czy nie, bo jak smutno ale prawdziwie powiedziała moje dermatolog - ngidy nie wiadomo co się zdarzy, dziewczyna możę być np. zgwałcona i co wtedy?

Przy okazji zapytam - czy wy nie pijecie alkoholu w trakcie Akne?? Bo gdzieś mi coś takiego tutaj mignęło. Przecież z tego co wiem, nie ma żadnych przeciwwskazań?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora