Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-31, 15:00   #1102
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
dzięki Agniesko
Dobra rada, bo może rzeczywiście mi przecież nie słuzyć


Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Norela, to właśnie Agnieska sprawiła, że ostatecznie sięgnęłam po produkty tej firmy. Seria z kwasem azelainowym jest świetna - dobijam już do końca butelki toniku i żelu i moje zachwyty nie słabną.

Agnieska, dziękuję za kolejną pozycję na wish liście - serum Planete System. Uwielbiam wszystko co ma kwas azelainowy więc zimą, jak już wykończę zapasy na pewno po nie sięgnę
Proszę bardzo ja może dotrwam jakoś do października

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Natomiast jeśli chodzi o Norela to kupiłam sobie peeling enzymatyczny i mi zmasakrował twarz, doczytałam później że jest oparty na wazelinie i pewnie to ona tak mnie pozapychała do tej pory mam ślady, raz nałożyłam i boję się sięgnąć drugi raz. Najgorsze że cała tubka stoi i czeka nie wiem na co
Oj fatalnie ja ostatnio nie wytrzymałam i domówiłam sobie dwie małe, detaliczne, tubki tego peelingu - dla mnie jest niezastąpiony. Kanebo w proszku to przy nim taki szybki wygładzacz gdy trzeba za chwilę wyjść, a Norel porządnie złuszcza.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora