Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 07:17   #4812
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy

ja ponowilam prostowanie po kilku latach przerwy, oczywiscie Farouk (jak zawsze)...tuz po zabiegu byly super, po umyciu okazalo sie, ze sa duzo prostsze ,ale nie idealnie jak spaghetti (a takie mialam za pierwszym razem, pozniej juz roznie bywalo), miejscami tworza sie falki, nie sa przylizane do czubka glowy jak za kazdym, razem, robilam u tej samej osoby. mialam troche zniszczone, byc moze przez to efekt jest gorszy choc i tak sie ciesze to jest mi troche przykro z tego powodu
problem jaki sie pokazal to STRASZNIE placzace sie wlosy, ciezko je rozczesac i jednak widac taka krotsza aureolke troche powywijanych wlosow z kreconych na delikatnie falowane...zastanawiam sie czy nie zrobic sobie na tym sama keratynowego prostowania w domu...jak regenerujecie wlosy po i czy macie problem z rozczesywaniem?
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora