Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-02, 20:34   #297
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez AnnGe Pokaż wiadomość
Mi chyba ciężko uwierzyć, że mogłabym dobrze wyglądać w zgaszonych albo cieplejszych odcieniach. Jak to zakładam, jakbym się dusiła... Ale myślę ile pracy muszę włożyć w to, żeby wyglądać dobrze, to wiem że to naciągane. Tylko czy mój opis może pasować do jeszcze jakieś pory roku? Nawet gdyby nie brać pod uwagę pasujących i niepasujących kolorów, to reszta typowa dla zim. Muszą więc być najlepsze czyste, zimne i intensywne. A jak przykładam kolory do twarzy i ecru jest ładny, a intensywny fiolet odbiera blask oczom - to mi ręce opadają
A nie jesteś czasem uprzedzona do niektórych kolorów i ogólnie palet? Pani Scaman opisywała przypadek klientki, która uważała się za jesień, a po analizie wyszło, że jest latem. Kobieta nie mogła się z tym pogodzić, uważała, że kolory lata jej nie pasują, na pewno jest jesienią etc. i przyszła ponownie ustalić swój typ. Po drugim drapowaniu wyszło, że na 100% jest latem i powinna po prostu przywyczaić się do swojej nowej palety.
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora