Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-12, 10:30   #1396
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Po każdych? Próbowałaś jednej firmy czy kilku?

Ja już kolorem przestałam się przejmować, radze sobie tlenkami, bo w ten sposób rezygnowałam z wielu odpowiadających mi formuł, nie mogąc znaleźć odcienia. Ale fakt, Lumiere są świetne i tez ubolewam. Niestety proszki mają to do siebie, że w sumie ciężko znaleźć te, które będą zgodne z naszą cerą i często tez firmy właśnie wycofują się z rynku... Moje mineralne początki były fatalne, kompletnie tego nie ogarniałam i przy pierwszym podejściu zrezygnowałam szybciej, niż zaczęłam. Dopiero za drugim razem wzięłam się za to na poważnie, uparłam się, nie zniechęcałam poszukiwaniami i uważam, że to najlepsze, co mogłam dla cery zrobić
Jakiś czas temu na kursie wizażu wysmarowały mnie klasycznym podkładem i ta skorupa/tynk, który miałam na twarzy była koszmarna. Myślałam, ze to zdrapię Na szczęście miałam jakieś resztki azjatyckiego bb i brałam ze sobą, każąc się tym malować, bo z minerałami to już nieco bardziej skomplikowana sprawa Podkład a bb to oczywiście było nieba a ziemia... Nie wiem, jak mogłam kiedyś używać drogeryjnych mazideł do twarzy...
Ja nawet długo ich używałam, ale stwierdziłam że wypróbuję bb kremy i możę będzie lepiej, a tu nie tak łatwo z jasnymi Chociaż i tak lepiej niż z podkładami z drogerii
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując