Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-04, 15:53   #1509
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Z tą wazeliną chodzi o nałożenie odrobiny na nadgarstki i koło uszu. Lisa Eldridge nakręciła genialny filmik o makijażu Marilyn Monroe http://www.youtube.com/watch?v=RAneU...feature=relmfu i z niego wynika, że MM stosowała codziennie na twarz grubą warstwę wazeliny. Także myślę, że kilka plamek z dala od twarzy krzywdy nie zrobi.

Muminki nadal uwielbiam. W trakcie ostatniej sesji letniej obejrzałam ponad 60 odcinków, ku uciesze mojej współlokatorki i jej chłopaka. To jest najlepsza bajka, piękna, pouczająca, niesie ze sobą pewne rodzinne wartości i życiową mądrość.
A, i uważam, ze Włóczykij jest ideałem
Też bardzo lubiłam Muminki Ale Buka mnie przerażała... Że o Hattifnatach nie wspomnę... Ale Buka... ta muzyka, która zapowiadała jej nadejście... Bałam się oglądać Muminki, gdy byłam sama w domu - a nuż pokaże się Buka...
Któregoś razu rozmawiając ze znajomym na temat Muminków, doszłam do wniosku, że Tove Jansson, musiała chyba coś brać, gdy wymyślała Hattifnatów Skojarzenia są uderzające

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
To ja pokazę nowy pędzelek do cieni... w sumie za taka kasę nawet nie ma sie co zastanawiać i brać należy ;-)
Hmmm... Wygląda na jakiś taki... mało dopracowany? Taki trochę byle jak zrobiony
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora