Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-21, 23:24   #171
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
nie miała
ale chętnie się czegoś o nim dowie
choć chyba póki co skuszę się na elfową paletkę brwiową przy lutowym zamówieniu ... ( tu uśmiech do naszej matki przełożonej elfowej dimiti )
Dobre No to została mianowana

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Co się odwlecze, to się nie uciecze, ale pamiętaj o YSL - rodzisz błyskawicznie i błyskawicznie opuszczasz szpital

A zastanawiałaś się nad Benefitem Speed Brow? W poprzednim wątku o nim pisałam. Cudnie układa brwi. Mogę robić najgłupsze miny na świecie, a brwi nadal ułożone idealnie. Miałam wiele produktów do brwi, ale ten jest najlepszy. Dodatkwo dokupiłam na feelu specjalną kredkę pod łuk brwiowy (Shavata) i muszę powiedzieć, że teraz nareszcie przestanę narzekać na brwi.

Jak pojawi się ten róż EL, daj koniecznie znać.
Mam nadzieję, że nie uciecze , ale podobno jak nóż był za pierwszym razem to już profilaktycznie kolejny raz też już się robi planowane cięcie, więc nici z szybkiego wyjścia...
Oj duża ta waliza YSL musiałaby być zapakowana na te 6 dni pobytu


Speed'a do brwi miałam, ale chyba zły kolor. Jakoś najbardziej podchodzą mi bezbarwne, bo mam naturalnie czarne brwi i zależy mi tylko na ich zdyscyplinowaniu i nabłyszczeniu. W tej chwili używam Twezermanna, ale niestety nałożenie czapki powoduje, że wszystko jest rozwalone
Ale chyba jest ten Speed też bezbarwny Musze obczaić co to za kredeczka

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16626610]Ja mam palete Smashboxa, ale sa jeszcze dwa kolory, ale pewnie wosk ten samo, co w tej, ktora pokazujesz.
Powiem, ze nie bylam zadowolona. Wosk sie troche lepil i nie trzymal sie za dlugo.

Ja polecam to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-8...e-Brow-Gel.htm
Zuzylam juz kilka sztuk (mialam wersje kolorowe).[/QUOTE]

Aa to sobie ten wosk odpuszczę i podejdę jutro do drogerii oblukać ten z IsaDory
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora