Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - problem z plecami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-11, 09:25   #4
maxipazurek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: problem z plecami

Cytat:
Napisane przez owocowa8 Pokaż wiadomość
witam kochane wizażanki. problem jest dość krępujący ale kazdy jakis ma szukałam na forum ale znalazlam odp tylko dla mężczyzn. chodzi o plecy i nadmierne owłosienie. czy któras z was depiluje plecy? zalezy mi na opd na podstawowe pytania - czyli ja dlugo trwa efekt. czy boli i czy faktycznie warto to robic. jest to naprawde krępujące a zblizaja sie wakacje i chcialabym jednak wyjsc na plaze. pozdrawiam serdecznie
Endokrynolog rzeczywiście nie zaszkodzi, natomiast ponieważ to raczej duża partia to zdecydowanie zalecałabym depilację pastą cukrową...jest to zabieg delikatniejszy, jak połączyć to z enzymami i robić regularnie to można to porównać z laserem. Nie boli jak laser, nie ma przeciwskazań, tak jak przy laserze, a usuwa trwale. Troszkę późno się obudziłaś, więc teraz polecam samą pastę cukrową, a na jesień przemyśl kwestię enzymów.
No i o lekarzu też pomyśl

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez owocowa8 Pokaż wiadomość
ale czy lekarz da rade cos z tym zrobic? moze mi dac tabletki ale owłosienia nie usunie;/
Włosków nie usunie, ale jeśli jest jakiś problem z hormonami to zapobiegnie następnym
maxipazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując