Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MMowe plotki:)
Wątek: MMowe plotki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-30, 15:53   #1297
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: MMowe plotki:)

Czekoladko gratuluję zdanej sesji, zwłaszcza że jesteś zadowolona. Oj ale zazdroszczę wakacji. Mnie niestety "obdarto" z dwóch lat studiów dziennych, miałam depresję z tego powodu że muszę zacząć prawdziwie "dorosłe" życie. Daj sobie trochę wakacji!!

Kasia Sesja super. Szczerze to nie podobają mi się dwa zdjęcia. Jedno zbliżenie z makijażem ala łuski (u mnie na monitorze wygląda jak taka plama, nie wiadomo o co chodzi) a jedno z tych ala uczennica (niekorzystnie wyszłaść). Ale za to reszta..... No po prostu super, przede wszystkim widać naturalne piękno które powinnaś docenić.

OE pisz jak tam matura!! Swoją drogą dodam chyba nie jestem pierwsza że w życiu bym nie powiedziała że ty dopiero maturę pisałaś

Natala ja na twoim miejscu też bym nie podpisała lojalki, ae swoją drogą gdzie ci ludzie mają rozum i wyczucie...

Aśka mnie się szczególnie podoba pierwsza sesja, pasuje do Twojej urody, jest taka klimatyczna.
A druga o dziwo podoba mi się w miniaturach, a po powiększeniu coś mi nie gra tylko nie wiem co.
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora