Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VII
Wątek: Essence cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-11, 00:41   #2819
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny takie podgrzewanie nie jest naturalne i zalecane dla kosmetyków. Jak przeczytałam o tych suszarkach i mikrofalówkach i podgrzewaniu kosmetyków to miałam taką minę: .
hm z jednej strony się zgadzam że podgrzewanie nie jest naturalne a z drugiej przy wiekszości kosmetyków które są wytworzone z baz woskowych to podgrzewanie jest chyba jak najbardziej naturalne żeby składniki się wymieszały - przynajmniej tak na zdrowy rozum(zresztą ten pan chyba też mówił o tym w filmiku, że żeby ta metoda działała kosmetyk musi być na bazie wosku). Raczej lekkie podgrzanie nie powinno niczego uradioaktywnić - tym bardziej, że wosk ma temp topnienia przy 60-70 stopniach. Już 40 stopni to niekiedy jest na dworze :P Ale ja tam się właściwie nie znam.

Nie wiem - dla mnie metoda ciekawa tym bardziej że akurat ten pan ma dosyć dobrą reputację jako makeup artist choć ja przy swojej leniwości... pewnie by mi się nie chciało a okazja do zakupów - zawsze dobra rzecz.

Narobiłyście mi ochoty na tą kurację na noc... a jutro będę niebezpiecznie blisko natury...
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora