Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tipsy, czy trudno o klientów?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-07, 20:58   #19
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Tipsy, czy trudno o klientów?

Cytat:
Napisane przez jagódeczka Pokaż wiadomość
lauracrow ty wiesz, ze ja cie polubilam? chyba dluzsze rozstanie dobrze nam zrobilo...

a w porownaniu do innych to na ile tzw. numerkow owy myryly...... starcza?

jak to delikatniejszy? gorzej piluje?
tak z ciekawosci...
Pilniki mylarowe pokryte sa powloka zblizona do pilnikow szklanych,ktorymi generalnie powinno sie pilowac naturalna plytk, nie robi sie tego, bo takie pilniki sa sztywne i ewentualnie mozna nimi skrocic pazurka niz go opracowac. nie wiem na ile moze starczyc taki pilnik, jak narazie uzywam od jakis dwoch m-cy - skusilo mnie to, ze mozna je dezynfekowac w plynach i w wanience a co za tym idzie, nie musze po kazdej klientce wyrzucac pilnika. Rachunek jest prosty -przy trzech klientkach dziennie uzywajac trzech pilnikow w cenie ok. 4 zl (uzywam tez pilnikow i-nails) koszt dzienny za same pilniki to jakies 12 zl, w tygodniu to ok 60 zl (mysle o pieciu dniach ) zamykajac miesiac za same pilniki musze wydac ok 240 zl, a mylyrowy to koszt ok.8-9 zl i moge go uzyc kilkanascie razy. chyba nic nie pomieszalam w rachunkach wiem , ze niby zamykaja luske paznokcia itd, ale to juz sprawy drugorzedne, najbardziej wypasionym pilnikiem mozna zrobic krzywde, jezeli uzywa sie go nieumiejetnie
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując