Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tipsy, czy trudno o klientów?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-08, 09:52   #26
zlota jagoda
Raczkowanie
 
Avatar zlota jagoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 492
Dot.: Tipsy, czy trudno o klientów?

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
Pilniki mylarowe pokryte sa powloka zblizona do pilnikow szklanych,ktorymi generalnie powinno sie pilowac naturalna plytk, nie robi sie tego, bo takie pilniki sa sztywne i ewentualnie mozna nimi skrocic pazurka niz go opracowac. nie wiem na ile moze starczyc taki pilnik, jak narazie uzywam od jakis dwoch m-cy - skusilo mnie to, ze mozna je dezynfekowac w plynach i w wanience a co za tym idzie, nie musze po kazdej klientce wyrzucac pilnika. Rachunek jest prosty -przy trzech klientkach dziennie uzywajac trzech pilnikow w cenie ok. 4 zl (uzywam tez pilnikow i-nails) koszt dzienny za same pilniki to jakies 12 zl, w tygodniu to ok 60 zl (mysle o pieciu dniach ) zamykajac miesiac za same pilniki musze wydac ok 240 zl, a mylyrowy to koszt ok.8-9 zl i moge go uzyc kilkanascie razy. chyba nic nie pomieszalam w rachunkach wiem , ze niby zamykaja luske paznokcia itd, ale to juz sprawy drugorzedne, najbardziej wypasionym pilnikiem mozna zrobic krzywde, jezeli uzywa sie go nieumiejetnie
A gdzie można takie kupić? Czasami aż żal wyrzucać pilnik po klientce który jest jeszcze dobry, takie wyrzucanie kasy do kosza. Wielorazowy który można sterylizować to interesująca rzecz
Czy w linku który wkleiła Sieciunia jest ten pilnik?

Cytat:
Napisane przez jagódeczka Pokaż wiadomość
Jeśli traktujesz to jako pracę na czas studiów to ok. ale nie pytaj ile można dorobić bo to nie jest sezonowe pielenie truskawek ani dorywcze przebieranie owsiku .

dla zainteresowanych: owsik to takie małe cebulki.
A mnie się owsik z czymś innym kojarzy
__________________
Moje skarby: Joasia, Janusz, Justynka
Dukan, start 06. 01. 2012 (89 kg) już było 67,8 i się zmyło. Szukam siły...

Mój pazurkowy wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=506863



Edytowane przez zlota jagoda
Czas edycji: 2011-03-08 o 09:58
zlota jagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując