Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-04, 15:14   #1922
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No ja też, ale lubiłam sobie co miesiąc mierzyć odrost


Może, nie pytałam

Oj nieładnie ale farta masz, że nigdy nic Ci nie było Ja pierwszą wizytę zaliczyłam jak nagle zaczęło mnie wszystko boleć -podejrzewali wyrostek, nerki, w końcu okazało się, że to zapalenie jajników po jakimś czasie poszłam na kontrolę, zrobili mi pierwszą cytologię, okazało się, że mam nadżerkę i od tamtej pory chodzę co roku... Po kolejnym okresie już pójdę, bo ostatnio jak byłam miałam się pojawić po miesiącu (znowu jakaś infekcja), ale jakoś tak wyszło, że się nie pojawiłam ale przestało boleć, więc mam nadzieję przeszło.
Ale może się przełamiesz i pójdziesz? Sprawy kobiece jednak delikatna rzecz i wydaje mi się, że warto chodzić... Czasem się nawet nie wie, że coś się ma -tak jak ja nadżerkę -ale póki co tylko ją gin obserwuje, bo jest niewielka -ale jak zacznie rosnąć to będzie mały zabieg.

nic tylko się cieszyć
mnie to czasem coś poboli ale nigdy dłużej niż 1 dzień, no może czasami się zdarzło 2 dni ale nie odważyłam się pójść wszyscy straszą, że pierwsza wizyta boli a jeszcze ja taki dzik jestem nawet na basenie się wstydzę i tym bardziej mi ciężko
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Dzieki o kurde tatuaze genialne a tak swoja droga to zwrocilam na nia uwage bo ma ciekawa twarz takie fajne rysy, zapisalam ten avatar i probowalam w google wkleic rozmiar to za nic nie znalazlo (kiedys mialas ten avatar ale jeszcze malo tu pisalas) a mi bylo glupio Cie zagadac bo ja tu zaczynalam pisac a Ty pojawialas sie raz na jakis czas
ja nie byłam pewna tych naturalek a nie chciałam niepotrzebnie zaprzątać głowę innym jak chcesz mogę Ci na pw posłać linka do większego zdjęcia
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ja też nie mam za bradzo z kim na zakupy iść...umówmy się kiedyś na wspólny shoping
ale się wkurzyłam chcę iść do klubu z TŻ teraz na dniach, bo ma wolne i możemy się wybrać na taką imprezę, a on do mnie, że tam nie pójdzie bo nie lubi tam chodzić! Ta ciekawe a jak się pokłóciliśmy jakiś czas temu to tam poszedł, oczywiście beze mnie i jakoś mu się podobało
ja co prawda nie chodzę w takie miejsca ale wiem jak boli takie coś ze strony partnera
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora