Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-23, 10:53   #1571
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Jeśli jest robione dobrym dekoloryzatorem, to zniszczeń nie powinno byc wcale. Na dodatek dekoloryzację można powtarzać, nawet tego samego dnia, aż do uzyskania żądanego koloru.

Natomiast u niektórych fryzjerów robi się dekoloryzację, a wcale to nie jest dekoloryzacja, bo zamiast dekoloryzatora używają rozjaśniacza i bezczelnie wmawiaja klientkom, ze to dekoloryzacja. No i nic dziwnego, że włosy po tym są mega zniszczone, po czym taka klientka wychodzi od fryzjera i opowiada wszędzie jak to jej dekoloryzacja zniszczyła włosy
Oooo....to mnie dość mocno uświadomiłaś. Ja w sumie właśnie byłam zdania, że to zawsze jest jakieś intensywne rozjaśnianie. Muszę sobie to zapamiętać i jak kiedyś będę chciała rozjaśnić to zanim się zdecyduję to milion razy wymęczę fryzjera jak to robi.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
To i ja się wtrącę. Mi też Marion uratował ślub (patrz załącznik) Zresztą szamponetka jest super sprawą bo włosy błyszczą jak szalone i kolor taki intensywny. A po ślubie to przecież może się zmyć a my dalej możemy cudować z włosami.
o ja......normalnie tafla....cudnie błyszczące
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora