Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-22, 09:04   #4663
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Dobry!
Pierdale! dziś siadam i nadrabiam, bo w jakiś wątkowy niebyt zaraz popadnę
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no ja w sumie nie znalazłam żadnego wysuszacza, który nie ściągałby lakieru, każdy to robi, tylko z różną częstotliwością, ja u siebie to trochę opanowałam, czasami nawet sobie zalewam skórki, byle nie mieć pościąganego lakieru, czasami domalowuję kolejną warstwę. to INM taki drogi? wydawało mi się, że jest w podobnej cenie co SV lub Poshe.
Nie no, ja to wszystko wiem Malowałam topami już na milion sposobów, wszystko to mam za sobą Jeśli chodzi o sposób malowania to raczej mam sprawdzony (podjeżdżanie pod same skórki albo i na skórki i zakładka), po prostu nie każdy top się sprawdza.

INM - 25zł za 15ml... niby Poshe chodzi podobnie, ale spokojnie można go dostać i po kilkanaście peelenów, SV nigdy nie brałam pod uwagę
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dlatego kupuję w kanisterku

A jak jeszcze robię odlewki to wychodzi jakieś 12 PLN za opakowanie. Przy tym większym nawet 9,50
Na kanisterek tym bardziej nie znajdę drobnych w czeluściach portfela
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Odpowiem za Agę - to warszawska holo malina.
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
A to ładne czerwone to już dziewczyny napisały
Fak szit fak!
No i mam mój zdrowy rozsądek
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
te Twoje topowe przeboje są straszne ale nie rzucaj lakieromaniactwa w izdu, bo z kim ja będę latać do EF?

Najlepszy argument ewer
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedyś przeboje w temacie bąbli. Bąblowało mi wszystko, nakładane każdą możliwą metodą, pokrywane jakimkolwiek topem.. a potem nei zapeszać przeszło
Serio przeszło? Zazdro, mi wszystko bąbluje nadal To znaczy lakiery, bo pod topem nie widać, jak się uda dobrze topem pomalować
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora