Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-03, 14:40   #2601
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Ja tam nie wierzę w takie preparaty.
Dobry kosmetyk tego typu potrafi wiele zdziałać, niestety, w tym dziale pielęgnacji bubli jest wiele.

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Znalazłam wątek na wizażu odnośnie masek algowych Bielendy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=385253, w którym udzielała się nasza Korah Korah czy mogłabyś polecić od siebie, którąś z masek algowych, z tych które wypróbowałaś? Z których byłaś najbardziej zadowolona ? Ja wciąż drążę ten temat, bo chcę coś zamówić, ale nie umiem się zdecydować.
Ja już parę ładnych lat temu używałam tych masek. Na pewno nie polecam wersji z glinką. Poza tym nie każda ma naturalny skład, więc tu już się zaczyna zawężać wybór. Wiem, że chwalona była żurawinowa, witaminowa, ja lubiłam diamentową i dobra jest tez z rutyną, ale składy zmieniają jak w kalejdoskopie, no i przychodzą nowe wersje. Ogólnie to dobre maski, tzn dobrą mają konsystencję, bo miałam też algowe Clareny i to była porażka. Ale nie polecam się napalać na bielendę, tylko dlatego, że ma dużo opinii w sieci. To były po prostu pierwsze takie maski na polskim rynku, dlatego są znane i lubiane, ale niekoniecznie najlepsze. Zerknij sobie też na Nacomi, albo Biocosmetics. Poza tym nietrudno natrafić na podróbki bielendy.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-03-03 o 14:41
Korah jest offline Zgłoś do moderatora