Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 08:28   #766
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: popękane naczynka na twarzy

Cytat:
Napisane przez ksmol Pokaż wiadomość
dzięki za rade marryy12, w sumie to zawsze wybieram kosmetyki do cery naczynkowej, ale nigdy nie udało mi się dobrać takiego pudru z którego bym była zadowolona, a próbowałam już wielu... Tego jeszcze nie miałam, więc hętnie skorzystam z porady
Cytat:
Napisane przez merryy12 Pokaż wiadomość
isssa1, IPL usuwa wlasnie rumien czyli te czerwone policzki ja ide w grudniu na zabieg bo czekam jeszzce jak mi zejdzie opalenizna.
ksmol, spróbuj dermacol, to taki puder ktory bardzo dobrze maskuje. ja uzywam go zawsze przed dyskoteka i rumiencow nie widac
Tylko pamietaj dermakol raczej nie nakładaj na cŁ BUZIE O JEST BARDZO CIĘZKIM PODKŁADEM
Cytat:
Napisane przez kaziaa23 Pokaż wiadomość
wiecie, widziałam dziewczyny po takim zabiegu laserowym normalnie ze 2 tygodnie jest jeden wielki strup na twarzy,bezpośrednio po zabiegu naczynka jakby jeszcze bardziej się "rozlewały", a jak się nie trafi na fachowca to może się jeszcze pogorszyć z powodu za mocnej wiązki światła. Sama mam parę naczynek ale do kogoś niesprawdzonego bałabym się pójść
co do naczyniek to nigdy nie usuniecie ich do konca ,laser zamknie je na jakis czas do do zamykania je laserem trzeba sie udac do dobrego dermatologa zy kosmetyczki bo do tego trzeba miec wpraw jak ktos zrobi to nie umiejętnie moga pojawic sie większe problemy,nic nie poradzimy na naczynka oprócz laseru co jakisc czs i mocno kryjącego podkladu
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując