Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bóle w podbrzuszu co mogą oznaczać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-08, 15:15   #1
Asteroida24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3

Bóle w podbrzuszu co mogą oznaczać?


Witam was bardzo serdecznie...Zaczne od początku od 2,5 miesiąca odstawiałam tabletki antykoncepcyjne..W zeszłym tygodniu podczas stosunku odczułam bóle w podbrzuszu,nie były silne...Do tego we wtorek i środe znów wróciły bóle pobrzusza,przy chodzeniu i staniu..Jak sie położyłam mijały..Zaznacze że miała miesiączke normalną w zeszłym miesiącu dokładnie 22 czerwca..Z moim partnerem uprawiamy tzw stosunek przerywany..Lecz skoro mialam normalny 6-dniowy okres,więc testu robić nie potrzebuje...I od środy była przerwa do wczoraj w nocy...Znów próbowałam sie kochać z moim partnerem na początku było ok,a pózniej znów bóle podbrzusza były silne utrzymywały sie przez ok 2 godziny az usnęłam...Pomagała mi pozycja nogi skulone i leżąc na boku...Jak próbowałam nogi rozprostować znów silny ból...było ok preszło a teraz znów czuje delikatny ból w pobrzuszu..Czy któraś miała takie coś z was?Prosze o odpowiedz..Bardzo sie martwie...A termin do gin. mam za 2 tygodnie.Zaznacze że z partnerem jestem już od 4 lat..Nigdy mi się to nie zdarzało Nie moge nawet biec bo znów odczuwam lekki ból...Gdy poruszam sie spokojnie to jest ok...
Asteroida24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując