Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciąża u psa(suki)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-02, 14:34   #27
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Ciąża u psa(suki)

Cytat:
Napisane przez Aneki1987 Pokaż wiadomość
Moja sunia ma 13 lat ....ponoć nie mogła mieć małych bo "miała" sterylke.....a co do Twojego pomyslu na pokrycie i cudownego ozdrowienia to przypuszczam ze od lat nie mogloby sie nic zrobic ponoc najlepszy wiek na ciaze to 2-3 lata....od lat szukalam dobrego weterynarza...zaden jej nie pomagal wkoncu znalazlam i stwierdzil ze ma raka macicy..powiedz mi jakim cudem?poprostu jesli nie ma sie pewnosci co do lekarza nie powinno sie takich rzeczy robic tamten podobno byl taki "wspanialy" a dopiero niedawno sie okazalo....co do "prosze Pani" zapomnij popatrz na klawiature numeryczna 1987 przypadkowe liczby inne nicki byly zajete moja "Droga"....nie mam zamiaru sie z Toba klucic....moje psiatko godzine temu zmarlo.....;(;(;(;(Cierpi ała okropnie wyglada na to ze miala krwotok wewnetrzny bo caly czas wymiotowala czarna gesta krwia ze skrzepami....Zmarla w srasznej meczarni...tyle dobrze ze sama bo na 7 bylam umowiona do weterynarza...a chyba nie potrafiłabym tego zrobic....Pozdrawiam...i nie zycze nikomu by jego psiatku stalo sie to samo......Czlowiek by nieba uchyll zeby tylko choc troszke lepiej sie poczula...ale czasem sie poprostu nie da;((((((((((((
To jeszcze łaskawie mi wytłumacz dlaczego mnie obraziłaś. Bo stwierdzenie : jesteś nienormalna - uważam za bardzo obraźliwe.
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując