Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-12, 11:23   #563
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, widzę, że wątek już troszkę nieużywany, ale może tu otrzymam jakąś poradę....mam łącznie 5 modzeli na podeszwach stóp, oprócz tego coraz grubszą skórę na powierzchni całych pięt, jest to spowodowane chodzenim codziennie przez 7 godzin w pracy bez obuwia, w samych tylko skarpetkach po drewnianej podłodze...po całym dniu ledwo stoję na stopach, tak mnie bolą, wycinanie samemu i skrobanie stóp nie pomaga, wszystko odnawia się w błyskawicznym tepie, nie chcę pogarszać sobie lub powiększać tych zmian. nie jestem pewna czy powinnam udać się do podologa, czy do lekarza, żeby uzyskać skierowanie do chirurga na usunięcie zmian, oraz czy załatwiłoby to mój problem raz na zawsze. chciałabym też usunąć zmiany na małych palcach u stóp, takie zgrubienia, które cały czas są czerwone, nie mogę ich skrobać/szorować, bo w środku jest nadbudowana tkanka,a nie tylko zrogowaciały naskórek ponieważ nosiłam zbyt ciasne butki przez to wszystko nie moge nosić latem klapek, ani sandałków, bo moje stopy są okropne...czy możliwe jest powrócenie do pięknych stópek sprzed kilku lat? serdecznie z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
A mi przez odchudzanie dodatkowo mi ten naskórek obumarł , nie na piętach tylko na dużych palcach u stóp oraz tuż przy kosteczkach za małym palcem...

Dziewczyny proszę, pomóżcie nam! na kwątku kosmetologii jeszcze zapytałam, ale atpię by studentki kosmetologii bez doświadczenia mi mogły pomóc

Peelingi?
Masaże?
Cerkoderm?
Nie mam pojęcia, a nie chcę za późno się wziąć za pielęgnację.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując