Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakiego szamponu używać do kręconych włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-19, 07:28   #7
LiliannaKim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 11
Dot.: Jakiego szamponu używać do kręconych włosów

Nie wiem jak Wy ale ja lubię zdobywać nowe informacje na tematy kobiece, miedzy innymi włosy, dlatego też odwiedziłam ten wątek. "andzia79" rozpoczęła wątek jakiego szamponu używać do pielęgnacji kręconych włosów, co oznacza, że szuka czegoś nowego. Ja czytając jak Inne Użytkowniczki pielęgnują swoje włosy kręcone, chciałam pokazać inny sposób, którego tutaj nikt nie wymienił. Dlatego też wkleiłam link to mojego bloga bo tam jest jasno wszystko opisane. Na temat włosów poświęciłam już parę postów, wszystko o czym pisze sprawdziłam na sobie. Wkleiłam link bo dla niektórych posiadaczek włosów kręconych informacje jakie zawarłam na temat włosów kręconych na moim blogu mogą okazać się przydatne.

Jeśli naruszyłam jakiś regulamin to przepraszam, jestem nowa i nie koniecznie znam wszystkie zasady panujące na wizazu. Co do linków- już się tutaj z nimi spotkałam dlatego również dodałam, zamiast w skrócie pisać tutaj wszystko od nowa.
LiliannaKim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując