Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Od kiedy Danonki ???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-04, 21:31   #4
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Dot.: Od kiedy Danonki ???

Jeśli w rodzinie masz alergików na białko mleka, wstrzymaj się do ukonczenia przez dziecko roku i jak pisze paula 78- ciotka szacuneczek - najlepiej wjedż najpierw z jogurtem naturalnym, białym twarozkiem, etc.. moja gabi ma alergie na białko mleka, pierwszy mleczny posiłek dostała jak miała 1 rok i 3 miesiace- potem dałam bakusie i jest ok dzieki Bogu danonki kupiłam teraz- jak ma rok i 8 miechów, głównie przez nią, bo zażądała sobie literek - takie naklejki z magnesem na lodówe - ale niestety zareagowała alergicznie..to dla mnie dowód, ze FAKTYCZNIE danonki, to wiecej chemii niz inne dzieciowe jogurty i serki..

6 miesieczny maluch jest z reguły tylko na piersi, a od 7-go mca wprowadzasz marcheweczke, jabłuszko- jednoskładnikowe dania i mało uczulające..jesli dzidzi je mleczko z butli, wprowadzasz w/w dania ok 4 miecha, o ile dobrze pamietam..poszukaj w necie takich tabeli zywieniowych dla dzieci albo popros pediatre- mają i dają...nabiał - czyli jogurty, biały ser powinnas wprowadzac od 9 mies.- znów o ile mnie skleroza nie dopada.. oczywiscie dotyczy to dzieci zdrowych i nie obciazonych alergią...

zdrówka dla bąbelka
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując