Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-12, 07:44   #2519
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A ja bym chciała umieć się pięknie umalować i oko i twarz wykonturować, no, ale talentów nie mam i maluję się bardzo prosto ale podziwiam ten talent u innych i zawsze mnie wszystko zachwyca, co upiększa osobę
Ja uwielbiam się malować, to dla mnie prawdziwa przyjemność, niemniej jak czasem oglądam filmiki makijażowe pt. "najczęstsze błędy w makijażu", to pod niektórymi względami jestem wręcz modelowym przykładem ich popełniania . No dobra, tak na serio, to filmiki jutuberek nie są w moim przypadku żadnym wyznacznikiem, a większość z nich to dla mnie żadne guru i autorytet w dziedzinie mejkapu, ale sama wiem, że mam np. skłonność do zbytniego podkreślania policzków, niemniej raz, że wiedziałam o tym i bez oglądnięcia tych filmików, a dwa - co poradzę, że tak lubię


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No niestety nie będzie starej wersji KWC ta jest idealna, zaprezentowana już reklamodawcom, jest to najwspanialsza wersja KWC, jaka dotąd była takie jest stanowisko redakcji KWC i Wizażu i tego się trzymają hehe.

Uaktywniłam się na forum technicznym odnośnie KWC, najpierw jeden wątek został zamknięty, poleciały dla Wizażanek ostrzeżenia, bo modki nie wytrzymywały został otworzony drugi gdzie na niewygodny pytania się po prostu nie odpowiada

Ponoć byłam bliska bana, bo stwierdziłam, że osoby odpowiadające za to powinny się wstydzić, że się chwalą i firmują swoimi danymi takie niedopracowane coś ale bana się akurat nie boję, bo jestem na Wizażu od samego początku, gdy KWC nie było tylko lista recenzji, a potem kodeks pudernicy i większość czyli w porywach 30 Wizażanek znały się z właścicielką i pomysłodawczynią portalu, bo były chyba raz na kwartał spotkania w stolicy, gdzie się wymieniałyśmy kosmetykami wiecie czasy, gdy nie było blogów ani allegro chyba nie działało tak prężnie

Żal tylko tej formuły KWC, która przyświecała od początku, że nie jest to coś, co firmy mogą sobie kupić.
Chyba mało komu odpowiada nowe KWC .
Przyznam, że zanim nastały zmiany i tak rzadko tam ostatnimi czasy zaglądałam, do nowego już w ogóle nie zaglądam, bo to nie na moją cierpliwość , więc w sumie nie mogę się tak do końca wypowiedzieć, bo nie chciało mi się/nie miałam czasu nieco wnikliwiej porównywać obydwu wersji, sprawdzać funkcjonalności itp. itd. Biorąc jednak pod uwagę, że ja zasadniczo żadnych zmian nie lubię, to z mojej strony na pewno zachwytów nad nowym KWC nie będzie, a profilaktycznie wolę się nie zapoznawać z tym, co kuleje w nowej wersji najbardziej, bo i mnie zbanują .
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A ja mam kryzys tuszowy kończą mi się tusze do rzęs, zaraz będzie w Rossmannie -49% zrobiłam sobie listę tuszy i nie wiem może Benefit bym kupiła, bo efekt lubię, ale czemu ja czuję go na rzęsach? a Hypnose lubię, ale mi się znudził. Sama już nie wiem w co celować
Mam rzęsy długie, wywinięte, czarne, potrzebuje pogrubienia i rozdzielenia, lubię teatralny efekt na co dzień. Może doradzicie?
Chyba mamy podobny rodzaj rzęs i podobne upodobania (teatralny efekt na co dzień) i ostatnio pod tym względem dobrze mi się sprawdza ten MACowy tusz. Uprzedzam jednak, że ładne pomalowanie nim rzęs wymaga nieco wysiłku, a i trzeba trochę odczekać, bo tusz lepiej maluje po dłuższym czasie od otwarcia, ale przyznam, że efekt mi bardzo odpowiada, zwłaszcza ostatnio, czyli po kilku miesiącach od otwarcia tuszu (wiem, że niektórzy po takim czasie już eksmitują tusz do kosza na śmieci ).
Lubię też m.in. Dior Ovecurl i Estee Lauder, ten.
Z Benefit wolę Roller Lash, ale on daje taki bardziej naturalny efekt.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Widocznie nowe kwc ma służyć głownie reklamodawcom, a nie szarym użytkownikom

A to wesoło bardzo na technicznym wole nie wchodzić, po co sobie nerwy psuć

Oj Iwonko, to Ty mega weteranka wizazowa jestes


Ja polecam Too Faced tusz o wdzięcznej nazwie Better than Sex
Robi extra rzesiory
Mam dwie miniaturowe sztuki tego tuszu, ale robi mi efekt owadzich nóżek na rzęsach, no i się kruszy.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora