Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Emo Smokey (???)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-11, 19:34   #11
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Emo Smokey (???)

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Makijaż rewelacyjny i obrażasz siebie pisząc, że jest w stylu emo... dodam, że zajrzałam na nonsensopedię i również się nieźle pośmiałam a poza tym ślicznie wyglądasz w wyprostowanych włosach pierwszy raz Cię widzę w takiej fryzurce... farbowałaś włosy?
Nie znam się na makijażacz subkultur, i w sumie dopóki nie trafiłam na ten artykul nie wiedzialam co to EMO, zacofana jestem Włosy ochłodziłam pasemkami i podcięłam, już kawałek czasu temu, nawet się na MM pokazywałam w nowych włoskach
Cytat:
Napisane przez Dra_go Pokaż wiadomość
Gdyby EMO chodzili tak umalowani/umalowane, to zdecydowanie byliby przyjemniejsi dla oka XD Pięknie wyglądasz!
Dziewczyny z MM wpoiły mi staranność w makijażu i nie wyobrażam sobie teraz innego niż starannego malowania Może faktycznie nie powinnam nazywać tego makijażu per EMO

Dziękuję
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując