Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 10:00   #1366
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Im taką kurację co parę-parenaście tygodni trzeba robić (w zależności od częstoliwości używania/otwierania). Ale one i tak są wieczne, więc to ścieranie nie robi im wielkiej krzywdy (najstarszy ścierany cień miałam chyba 7 lat, z czego pierwsze 2-3 był używany bardzo często, a w końcu trafił do kosza, bo zaczął mi się jakoś dziwnie zachowywać - na oko jeszcze na conajmniej 2-3 lata wystarczyłby)
heh nie wiem czy mam sie cieszyc czy nie?ja z tych rozy ktore mam to dopiero pare razy uzylam 95 i 35, bo sie odzwyczailam od rozy a mam jeszcze 33, 34 i 36 do mnie leci ale z tymi cieniami to dobrze bo podobaja mi sie jedne wiec bedzie mozna uzywac do woli

virtual za tego wibratora to bys dostala ode mnie jakas nagrode chyba! ale faceci to sa niezle plotkary to fakt znalam paru takich, przy ktorych kobiety to pikusie!
heh dobrze ze moj sie tak nie pyty co to ja zamawiam bo by mnie chyba za ktoryms razem cos trafilo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2008-12-14 o 10:02
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora