Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-06, 16:23   #1037
the-strawberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej dziewczyny!
Dzięki za wątek, sama mam problem ze zbędnym owłosieniem i 3 lata temu wybrałam się na zabieg depilacji w Łodzi. Padło na klinikę Dermed (szczerze mowiac nic innego nie znalazlam w tamtym czasie w Łodzi).
Nie umiem powiedzieć jakim laserem miałam wykonywane zabiegi, nie pytałam (na ich stronie podana jest tylko informacja - lasery: neodymowo-yagowy, diodowy).
Obszar - głębokie bikini
Ból - zabieg bez znieczulenia, ból straszny, ale i tak nie żałuję :P
Po zabiegu - mocne poparzenia szczególnie przy pierwszych 2 zabiegach, potem duzo lepiej (ale pierwszy zabieg naprawde tragiczny :P)
Ilość zabiegów - jeśli mnie pamiec nie myli w sumie 6
Efekt - zadowalajacy ale i tak musze jeszcze isc dobic ta reszte co zostala (dalej sa to wlosy kwalifikujace sie do zabiegu: ciemne ale juz nie tak grube no i przerzedzone; takie niedobitki . Ogólnie oceniam usuniecie 90-95% wloskow. Bylo nieciekawie, teraz jest naprawde ok
Zabieg wykonywal lekarz dermatolog - bardzo mila pani Madzia, choc o dziwo nie mialam zrobionej zadnej proby przed pierwszym zabiegiem
Problem u mnie byl taki, ze skora tam jest dosc ciemna (wlosy raczej grube i geste) - stad te poparzenia. Bardzo sobie chwale sposob wykonania samego zabiegu - lekarz caly czas konsultowal ze mna wielkosc energii. Gdy mnie cos bolalo pani zmniejszala energie, jak nie czulam prawie bolu zwiekszala moc. W efekcie w najbardziej wrazliwych miejscach mialam naprawde slaba energie - 26 na poczatku do 28-9 w pozniejszych zabiegach, zas w dalszych miejscach od 28 do 34 o ile dobrze pamietam. Z tego co Pani mi mowila wcale nie byly to powalajace wielkosci, bo zdarzalo jej sie na 40 robic bikini ale w moim wypadku niewykonalne z uwagi na poparzenia Pani dr powiedziala ze ponizej 26 nie ma sensu robic, bo to praktycznie nie daje efektu. Sam zabieg trwał naprawde długo - ok godziny (z uwagi na bol). Pani pomalowala moje cialo na jakies kwadraty i wg tego przeprowadzala zabieg Dodam jeszcze, że w moim przypadku duzo lepiej znosilam bol w pierwszej polowie cyklu (oczywiscie po zakonczonym okresie).
Teraz ide na łydki, ale w przyszlosci mam tez ochote na uda i pachy
Tyle ze teraz szukam dobrego salonu w Wawie.
W necie znalazlam watek (dziewczyny chcace sie depilowac w wawie - przeczytac koniecznie !!!!) ->
http://forum.gazeta.pl/forum/w,26091...pinia.html?v=2
wiec mam juz jakies typy czekam jednak jeszcze na opinie wizazystek
pozdrawiam !

PS1 Dodam ze w momecie gdy przeszlam na wyzsza energie - jakos zabiegu znacznie wzrosla po pierwszym zabiegu efekt byl, ale nie powalajacy. Wlosow bylo sukcesywnie mniej z kazdym zabiegiem. Ogolnie polecam depilacje laserem
No i w sprawie terminow - pare razy zdarzylo mi sie przekladac wizyty, a kontakt z pania dr super - taki czlowiek-lekarz, wyrozumiala i w ogole pomocna. poszla mi na reke pare razy (np wizyty w dni, w kt normalnie nie przyjmowala) - pod tym wzgledem laurka dla mojej pani dr

PS2 Powyzsza opinia jest moja subiektywna opinia

Edytowane przez the-strawberry
Czas edycji: 2009-08-06 o 16:31
the-strawberry jest offline Zgłoś do moderatora