Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rimmel czy Maybelline
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-05, 13:24   #126
magdis
Zadomowienie
 
Avatar magdis
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 315
Dot.: Rimmel czy Maybelline

Hej drogie dziewczyny Właśnie mam problem w tym temacie,ale odnośnie podkładu.. Dotychczas używałam podkładu właśnie Maybelline Afinitone,ale już chyba mi się znudził i mimo,że wygląda naturalnie to jednak nie kryje za dobrze,a o to również mi chodzi.. Teraz myślałam o czymś nowym i moją uwagę zwróciły pozytywne recenzje o Rimmel Lasting Finish.. Ale ciągle nie mogę się zdecydować,bo jeszcze zastanawiałam się nad Pure Liquid Mineral z M..No i nie wiem w końcu.. Niedawno byłam już przekonana,by sobie sprawić MaxFactor Lasting Performance,ale niestety w żadnej drogerii nie mieli całej gamy kolorystycznej,a ja mam b.jasną cerę,więc musiałam zrezygnować;( A jeśli nie te kosmetyki, o których myślę,to może zaproponujecie coś innego w miarę rozsądnej cenie Przede wszystkim chodzi mi o to,by podkład nie zapychał skóry,bo dotychczas nie miałam problemów z cerą,dopiero jak zaczęłam używać podkładu to na serio się zaczęły niestety;/ no i żeby ładnie krył i wyglądał naturalnie Z góry dzięki za pomoc
magdis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując