Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-28, 12:15   #134
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Cześć
A ja wczoraj wybrałam się z tż na zakupy no i kupiłam sobie jeszcze jedną farbę na ten mój odrost, niestety nie mieli exelki 9,13 ani 10,13 więc skusiłam się na casting 1013
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba któraś z Was nią robiła? Jakie były wrażenia? Acha i jeszcze jedno czy wy ja nakładałyście na mokre tak jak w instrukcji czy na suche jak zawsze
To był trochę błąd bo excell ma 9% wodę, a casting tylko 4,5% - i ona bardziej tonuje więc nie wiem czy poradzi sobie z Twoim odrostem :/

Ale wracając do pytania - na wątku castingowym dużo było złych opinii, że wysusza, że włosy się kruszą - przez to bałam się jej użyć.
Ale w końcu się ogarnęłam i nałożyłam. Nakładałam na wilgotne włosy (głowę miałam zmoczoną i trochę pochodziłam w ręczniku żeby mi nie ciekło po plecach ). A zniszczeń czy suchości u mnie akurat nie było żadnych Ale wiadomo każdy włos inaczej reaguje.
Acha no i nie wiem jak Ty będziesz nakładała - ale ja nakładałam na całość bo chciałam kolor zmienić no i pomimo oszczędnego nakładania (przez co wyszło nierówno) ledwo starczyło mi farby a włoski mam przecież króciutkie..

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-28 o 12:23
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora