Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-23, 20:05   #3659
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Kto ma Select Sheer Pressed Powder? Bo na KWC tylko 2 opinie.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
to zalezy jak kryjący podkład weżmiesz, odpowiedż masz u góry, wysmarowałem eleborat, co oni powymyslali w NW różowo zielone czyli tak naprawde chłodno bezowe bo te dwa kolory się znoszą, a w NC zółto zielone nie wiem gdzie oni tam zielone widzą, ja tam w niektórych widze mnie żółci jak NC41 ze Studio Fix Fluid albo NC 37 w Studio Sculpt, a w niektórych nawet minimalnie pomarańczowe tony szczególnie w tych ciemniejszych.

sam byłem świadkiem jak pani w salonie tłumaczyła że te NC są chłodniejsze a te NW cieplejsze - no ale co zrobić
No ja też tam zieleni nie widziałam ale ja nosze okulary to może i ślepa jestem. W sumie trochę zabawy z tymi kolorami jest.
Wiesz - ja zawsze wybieram podkłady jak najmniej kryjące. Właście z MAC to krem tonujący. Wyznaję taką zasadę, że w momencie kiedy raptem kilka miejsc wymaga korektora, lepiej użyć czegoś lżejszego niż się klajstrować na całej twarzy czymś bardzo kryjącym, a w rejonach strategicznych użyć dobrego korektora.

Przeczytałam Twój wywód i jest dla mnie bardzo logiczny.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora