Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-01, 07:33   #3575
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam maske i piling marilou bio i olej z róży alepi , mam nadzieje że będzie tak super jak florame i olejek arganowy naturado. I sprawiłam sobie 2 szampony jeden argile provence i jeden urtekram- jak do tej pory moja ulubiona szamponowa marka i oczywiście pianke do mycia cattier po raz trzeci- moja ukochana na zapas.
A jakie szampony?
Ja miałam z urtekramz glinką rhassoul - super był!
Z argile provence też miałam.

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Kocham ten wątek i jednocześnie go nienawidzę
W ciągu 3 dni kupiłam (jak na mnie) dużo kosmetyków i wydałam większość kieszonkowego (ale jak chce się być zdrową i piękna...).

Kupiłam Szampon marchewkowy Yes, zieloną glinkę, krem na dzień (czerwony) Mineral Flowers ...
+ dzisiaj (w związku z promocjami na Alterre w Rossmanie) odżywkę do włosów suchych i zniszczonych (dzięki recenzjom Korah i Anuli) i aż 3 opakowania aloesowych chusteczek do demakijażu (kosztowały aż 2,8 zl i tak je ubóstwiam, że wole mieć zapas ).

Korah, czy mogłabyś podać skład pudru Suhady?
Nie wiem czy warto jechać do Lidla po niego (nie mogę też znaleźć w internecie)
Wszystko oprócz chusteczek mam i jest świetne! Mam nadzieję, że i Tobie będzie odpowiadać
Na Korah jeszcze musimy troche poczekać, wczoraj okazjonalnie niestety do nas napisała na szybkiego.
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ufff. Na szczęście dziś już promocja nie obowiązuje. Wytrzymałam. Nic nie zamówiłam . Za to zamówiłam drugi podkład z MEOW na zbiorowym

Ty to potrafisz - nic nie zamówić, ale tak, żeby jednak zamowić
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora