Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-15, 09:26   #1369
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez maszunik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogę do Was dołączyć? (aczkolwiek jeszcze nie umiem ładować zdjęć, taka mało inteligentna jestem :/). Farbuję włosy od czternastego roku życia, czyli jakieś sześć lat. Znam się na farbach, całkiem to lubię, ale prawdę mówiąc mam trochę dość, zwłaszcza, że moja skóra coraz bardziej pokazuje swoje atopowe-alergiczne oblicze. Myślę nad powrotem do naturalnych włosów. Nie chcę jednak mieć dużej różnicy między odrostem a farbowanymi włosami... Czy któraś z Was farbuje sam odrost? Obawiam się, że chociaż z wierzchu (górna partia włosów) będę starała się maznąć tak, aby odrost nie odróżniał się tak bardzo. Nawet nie pamiętam, jaki mam kolor włosów... To bywał taki złocisty, miedzianowaty ciemniejszy blond, ale odrost jest szary, więc nie zdziwię się, jak wyjdzie mi ciemny popielaty blond. Farbuję na rudości, ale delikatne. Włosy mam kręcone, stosuję metodę CG, są dość zadbane i mięciutkie, ale marzy mi się teraz powrót do natury. Dziwne, bo parę dni temu farbowałam włosy, potem przejrzałam ten wątek i jakoś tak... Mogę się dopisać?
Hej! Mam taką samą sytuację z kolorami; farbowanych i naturalnych. Może poczekaj aż rudy się wypłucze zanim je zafarbujesz?

Tak apropo wypadania włosów; ma któraś z was sławną tangle teezer? Podobno ułatwia rozczesywanie i nie wyrywa włosów.
mivol jest offline Zgłoś do moderatora