Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-22, 21:00   #4681
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Spodobał mi się pomysł z szafy Cartrice. Szczoteczka z nowego tuszu leży sobie obok produktów i można ją sobie z każdej strony obejrzeć, molestować czy co tam kto z tymi tuszami robi. W sumie i tak jestem na niemal 100% pewna, że wszystkie pełnowartościowe produkty będą nagminnie otwierane. Widziałam też ten pomysł w jakiejś innej szafie, ciekawa inicjatywa

Najlepszy Douglas w jakim byłam mieści się w Zamościu, naprawdę lubię tam chodzić. Może dlatego, że w biedniejszej, wschodniej Polsce i mniejszych miastach nie ma dużego popytu na Chanel czy Diora, panie ekspedientki szanują wszystkie klientki. Jakoś nie mam kompleksów z tego powodu, że zaglądam do Douglasa tylko dla Essence. Nie widzę sensu w wydawaniu setek złotych na kosmetyk, który i tak mi się po miesiącu znudzi. Myślę, że nasze kosmetyczki powinny być dostosowane do naszych potrzeb, a mnie jakość Catrice czy Essence w pełni zadowala. Pielęgnacja to inna bajka, tu prym wiodą kosmetyki apteczne i niestety czasem trzeba sporo zainwestować.

offtop

Edytowane przez babcia_miecia
Czas edycji: 2012-02-22 o 21:11
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora