Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-02, 22:32   #1767
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Tż mieszka w starym bloku z hałaśliwymi sąsiadami (m.in. z kilkulatkiem, który intensywnie uczy się gry na pianinie ), ale najbardziej męczy mnie to, że trzeba być baaaardzo cicho w...chmm..."strategicznyc h" momentach. No i ten brak ogródka by mi doskwierał, bo należę do tych maniaków, którzy uwielbiają się babrać się w zieleninie i w piachu.

Widziałam fajne, nowoczesne osiedla z niższymi blokami, które w dodatku są ogrodzone, ale niestety cena wynajmu jest makabryczna.

Tż niejednokrotnie mówił, że gdyby miał możliwość stałego wyjazdu ze mną za granicę, to poważnie rozważyłby taką opcję i własnie też brał pod uwagę naszych zachodnich sąsiadów.


A na razie to i tak nie mamy na co liczyć. Tyle lat razem i zero planów na najbliższe lata.
O matko, nie znoszę dzieci a dziecko grające na pianinie by mnie chyba doprowadziło do depresji -kolo mojej babci mieszkała dziewczyna ucząca się gry na fortepianie chyba i rodzice maltretowali nią sąsiadów, bo się niosło -a zima lato -zawsze grała przy otwartym oknie
No to jesteś takim samym maniakiem jak ja, choć mi i by balkon zarośnięty wystarczył W całym domu nie ma tyle kwiatów co w mojej i TŻa sypialni a oprócz niej mamy podobnie zarośnięty własny salon

Tak, świetne są te osiedla -i jeszcze apartamenty dwupoziomowe duszę bym sprzedała za takie mieszkanie

No my do zachodnich sąsiadów mamy 3 km TŻ legalnie u nich pracuje, jest ubezpieczony w DE itd... Jakie oni mają świadczenia tam -pozazdrościć. I lekarze inne mają całkiem podejście dla przykładu: TŻa znajomy (i mój zresztą też) -zwichnął sobie palec, poszedł do polskiego lekarza -wsadzili mu w szynę gipsową czy coś takiego i dali tydzień zwolnienia. Niemcy w robocie go pogonili i kazali iść do niemieckiego lekarza -poszedł. Palec z szyny wyjęli, bo to nie złamanie i zwichnięty musi pracować i dali 2 albo 3 tygodnie zwolnienia -dobrze już nie pamiętam. Ale patrzcie jaka różnica

A co Wam stoi na przeszkodzie? Pieniądze?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora