Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-21, 12:16   #1527
Aneess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cześć dziewczyny
Od czasu do czasu śledzę ten wątek, ponieważ również przyjmuję aknenormin. Biorę go od października i dziwi mnie, że większość z Was bierze takie małe dawki. Ważę 50 kg i p I miesiącu brałam 30 mg, II-gi 40 mg i kolejne 3 m-ce 50 mg ( 20 rano + 30 wieczorem). Teraz zeszłam na 40 mg. Syfkuw nie mam, o porach zapomniałam za to niestety został czerwony rumieniec ma niby zniknąć po kuracji, podobno podczas brania tabletek to normalne ;/ Poza suchymi ustami, dłońmi i niekiedy suchość okolicy brody to nie mam żadnych skutków ubocznych.
W kwestii włosów radzę wam zainwestować w siemie lniane koszt ok 3 zł, a efekt dużo lepszy niż po drogich maskach. Na pół litra wody ugotujcie 2 łyżki stołowe siemienia, gotować 10-15 min i przecedzić przez sitko. Powstanie wam gęsty żel. Po wystygnięciu nałóżcie na głowę na jakieś 30 min, nawet godz. Powtórzcie 2, 3 razy w tyg.
Chciałam też zaznaczyć, że czasami zdarzy mi się na imprezie wypić alkohol, piwko lub winko. Badania mimo to są bardzo dobre. Więc myślę, że można sobie od czasu pozwolić wszystko z umiarem i z głową oczywiście
Czy może ktoś mi podać link do tego olejku marchewkowego? będę wdzięczna
Aneess jest offline Zgłoś do moderatora