Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-16, 16:21   #2483
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No wlasnie chcialabym uzywac takiego podkladu tylko z Meteorytami I fajnie ze u Ciebie sie to sprawdza Jaki masz odcien tego Skin Illusion? 104 najjasniejszy jest prawda?
Kurcze ale mam dylemat, czy kupic Studio Fix czy ten Clarins
Ja mam( tyle że ja używam teraz w płynie) świnkę 107 która jest fatalnie dobrana. Wykorzystam go jakoś ale wieczorową porą . Mam też 105 ale jeszcze zamknięty... Mam otwartych 9 podkładow stwierdziłam źe najpierw wykorzystam to co mam.

107 jest różrowy ALE o dziwo wygląda nie najgorzej. Dodaje do niego trochę D&G który jest ekstremalnie za jasny i wtedy jest super.
Szkoda mi go wyrzucac bo jest boski chyba najleprzy podkład jaki miałam , nawet przy złym kolorze wygląda lepiej niz większość podkładów.
Sypki Clarins jest dużo trwalszy niż tem w płynie. Studio fix i Clarins są zupełnie rożne. Jak napisałam Studio Fix miałam na sobie raz więc może wypowie sie ktoś bardziej kompetentny ALE. Na 100% studio fix jest bardziej matowy . Może być też trwalszy ale i bardziej widoczny

Ja dziś kupuje Covergirl. Jestem na wyjeździe i mam możliwość kupić.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora