Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-20, 23:55   #663
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
piszecie tak o tej Lunie, ja miałam tester i na mojej skórze na bronzerze, różu i po lunie wychodziła mi normalnie rybia łuska na policzkach, chociaż mam gładką skórę shimmer Diora nie robi takiej rybiej łuski. ciekawa jestem Aneta, czy masz różowy shimmer, bo moim zdaniem efekt jest nieco zbliżony do DiorGlam różowego. oni stosują non stop te same pigmenty wracając do Luny, to ja oceniam efekt słabo dość. za te pieniądze słabo

A amethyst oswoiłam i podoba mi się efekt bardzo, nie znam innego tak pięknego żywego fioletu, z Diorem to się w ogóle nie równa, przynajmniej w mojej ocenie.
Mogłabym mieć wszystkie jedynki Chanela, są o wiele lepiej napigmentowane niż 4. 4 to przy nich lipa.
Gothic, próbowałaś ebony? Aha, pędzle smashboxa doleciały, są super, jest kabuki na kiju i do bronzera rewelacja jest też pędzel mixer, ogólnie są świetnej jakości, chociaż nie ma pędzla do pudru i nadal mi go brakuje.

btw, czy miał ktoś pędzle Chanela, bo pojawiły się na Tru? myślę o tym do pudru.

Mam oba Shimmery,mam też Diorglam.Diorglam jest u mnie delikatniejszy,Shimmer jest bardziej metaliczny.Polubiła m bardzo ten metaliczny efekt,jaki dają mi m.in. Shimmery czy puder różowy ze stokrotkami TBS,że Diorglamu przestałam używać.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora