Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-12, 12:45   #473
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Sekretny Wachlarzu! Brawo za determinacje w zmianie pielegnacji i zdobywaniu przydatnej wiedzy! Tez staram sie to robic, choc duzo informacji mi umyka... I tez jestem niecierpliwa - najchetniej powyrzucalabym juz wszystkie sklepowe kosmwtyki i zamienilabym na naturalne. Korah a przed toba bije poklony za chetne dzielenie sie wiedza co dla Polakow jest niestety nietypowe. Przecietny rodak uwielbia pytac ale nie znosi sie dzielic - w tym wiedza. To smutne, bo ograbiamy sie z przyjemnosci dawania

Chcialam sie wam natomiast pochwalic (kolejna polska przypadlosc). A wiec bylam wczoraj w sklepiku organicznym i zakupilam kilka rzeczy. Miedzy innymi byl to dezodorant w krysztale (taki twardy i ciezki) - uzywal ktos? Jak wrazenia? Bo chce mamie go podarowac. Deo jest z firmy Faith In Nature i zaplacilam chyba 3,65 (w funtach ma sie rozumiec). Kupilam tez mydelko indyjskie Chandrika dla mamy (moje ulubione mydlo) za funciaka i przy okazji jakies czekoladowe mydelko lokalnie robione. Co zachwycilo mnie natomiast najbardziej to himalajska sol z platkami rozy!!! Capnelam kilo kiedy tylko zobaczylam! Zaplacilam 5 funtow z groszem. Sol himalajska ma ponoc wiecej mineralow niz sol z morza martwego. Z uwagi na zwiekszona zawartosc zelaza jest rozowa wiec nie wiem czy mozna ja nirmalnie spozywac. Wie ktos? Kupilam ja z zamiarem robienia pilingow olejowo-solnych do calego ciala a szczegolnie twarzy. Trzeba ja tylko rozgniesc w mozdzierzu bo jest malo rozdrobniona. Pomaga tez podobno na stawy i reumatyzm wogole. Wczoraj uzylzm jej pierwszy raz. Jestem bardzo zadowolona. Ma ja ktos?
Kupilam tez paste do zebow Lavera - dobry wybor? Wahalam sie czy nie kupic takiej z Tom's of Main ale miala SLS w skladzie. Coprawda na koncu, ale po co wogole? Polecacie jakas fajna paste wybielajaca i usowajaca kamien? Szukalam na iHerb i znalazlam jedna ale jeden klient pisal o szkodliwym dzialaniu na szkliwo z powodu zawartosci sody oczyszczonej... Czy wogole istnieje jakas bezpieczna pasta usowajaca kamien?

Dziękuję za mile slowa. Co do tego dezodorantu, to mówisz chyba o alunie. Podobno jest bardzo skuteczny, jeśli ktoś nie ma problemów z dużym poceniem i jedna sztuka starcza nawet na 2 lata. Jest to naturalny kamień zawierajacy mineraly i pierwiastki hamujace wydzielanie potu i pochlaniajace wilgoć. Bezzapachowy. Co do naturalnej pielęgnacji zębów, to tak jak "nie ma mnie" slyszalam, że biala glinka jest dobra.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-03-12 o 12:47
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując