Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-18, 13:34   #2071
Magdalena_mm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Witam wszystkie forumowiczki!!

Dostałam ostatnio od cioci w prezencie kremik z firmy Yves Roche pure calmille na dzień/na noc i mam wrażenie, ze po nim wyskakują mi same "niespodzianki" na twarzy. Proszę o pomoc w rozszyfrowaniu jego składu. Nie znalazłam tego kremu na forum.
Czytałam analizę podobnego preparatu z tej serii (żel do twarzy) i przypuszczam, że ten krem nie ma o wiele lepszego składu.

Creme de soin hydratante jour/ nuit:

Ingredients: aqua, glycerin, propylene glycol, octyldodecanol, ethylhexyl cocoate, cyclopentasiloaxane, talc, metthylopropanediol, cocos nucifera, stearyl alcohol, stearic acid, hydrogenated palm kernel oil, peg-100 stearate, cyclohexasiloxane, silica, dimethicone, glyceryl stearate, ceteareth-2-phosphate, parfum, metylparaben, carbomer, tocopheryl acetate, retinyl palmitate, ethylparaben, allantoin, dimethconol, propylparaben, sodium hydroxide, tetrasodium edta, linalool, citronellol, amyl cinnamal, hydroxycitronellal, chamomilla recutita, benzyl benzoate, geraniol, citral, isoeugenol, alphaisomethylionone, limonene, eugenol
Magdalena_mm jest offline Zgłoś do moderatora