Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kiedy okres po luteninie??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 15:29   #20
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: kiedy okres po luteninie??

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
Tak czekaj,choć jakaś dziewczyna mówiła,że po 2 tygodniach dostała,ale ja kiedyś czekałam do 2 tygodni i zadzwoniłam do ginekolog i mi kazała jeszcze wziąć przez 4 dni po 2 razy dziennie.
Od lipca biorę tabletki Cyclo Progynova,dostałam miesiączki 6.08,potem miałam usg ginekologiczne i 13.08(czyli to był 5 dzień brania drugiego opakowania) moja nowa pani ginekolog powiedziała,że tabletki są za ostre na tak młodą dziewczynę jak ja i żeby odstawiła mimo że to jest 5 dzień brania tabletki i kazała mi brać luteinę właśnie od razu 2 razy dziennie i stąd się zdziwiłam.Chyba tylko raz mi się zdarzyło ze od 16 dnia cyklu miałam brać raz dziennie,bo tak zawsze 2 razy dziennie,więc stąd tak powiedziałam.Może dlatego jeszcze nie masz miesiączki,bo po prostu za słaba dawka i miesiączka będzie po odstawieniu później.Na razie sie nie przejmuj kompletnie

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------



Na serio nie przejmuj się,widzisz na usg wyszło wszystko okPo prostu musisz dać czas organizmowi do zmian
Dzięki Mam nadzieję, że będzie OK. Ale obawiam się, że coś jest nie tak..
Przed stosowaniem plastrów miałam nieregularne cykle i dlatego teraz jest jak jest.. No nic najwyzej wezmę luteinę do końca i poczekam 2 tyg.
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując