Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 16:30   #3984
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
hej
muszę wrócić do mojego remontu bo czas zdecydować jakie będą ściany... zrobiłam tak na szybko w PS.

Kilka osób wybija mi z głowy chłodne ściany do tych moich mebli
a właśnie,że Chłodne koniecznie!!! ta olcha jest baaardzo ciepłym kolorem i ciężko o ładne zestawienie z ciepłym kolorem w naturze. ja mam taki kolor mebli w sypialni i błękitno-lawendowe ściany, a i kuchnię taką i wściekłozielonożółte ściany groszkowe. Kolor mebli jest tak wyraźny i intensywny,że należy uspokoić jej ciepłotę chłodnym odcieniem, albo podkreślić ich wesołość żywym, ale w tym przypadku masz ciemną podłogę w innym stylu i za dużo może być. Polecam jaśniutkie uzupełnienie rozbielonego koloru do intensywnej ściany, tu masz o tyle trudniej,że kolorem ścian musisz połączyć dwa zupełnie różne brązy, by pasowały do mebli i paneli

edit: nie no niekoniecznie to musi być ten kolor, jai wrzuciłaś taki porównujemy. Może być każdy inny! Może być fiolet, może taka zgniła oliwka, jak lubisz? Ech ciężko mi operować kolorami, bo nie mam palety ralowskiej
edit2; w miarę dobrze wytłumaczone są zasady jak się dobiera kolory na duluxie i innych zasad już nie można tworzyć (poza odzwierciedleniem koloru w szarościach czyli czerni-bieli), bo się będa gryzły. mają ładnie wybrane kolory gotowe w porównaniu z innymi firmami, ale już z jakością.... Warto pomyśleć o mieszalniku, ale trzeba zwrócić uwagę na markę pigmentu

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-10-14 o 16:40
atoja jest offline Zgłoś do moderatora