Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpniowe Panny Młode cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-23, 11:21   #56
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Melduję się i ja!

Cytat:
Napisane przez anetka111 Pokaż wiadomość
hej w ktorym momencie spiewa sie ave maria na slubie, ktos zaproponawal ze moze nam zaspiewac a ja nie wiem kiedy to sie spiewa
Zwykle na komunię, ale ja chcę na wejście.

Och, ale się działo w weekend. W takim tempie za tydzień otworzymy nowy wątek!!

Weekend i dla mnie był owocny. Próbna fryzura - strzał w dziesiątkę. Fryzjer super - mężczyzna - mega dobry wybór. Bardzo dobrze potrafił doradzić. Potwierdził, że z moimi włosami dobrze, że nie zdecydowałam się na półupięcie, tylko na koka. Wyszedł rewelacyjnie. Wszystko się trzymało - a tego najbardziej się bałam. Od razu poczułam się jak PM
Makijaż naturalny - brąze - myślę, że tak będzie najbezpieczniej, bo na co dzień się nie maluję, a i na zdjęciach powinno być nieźle - dziś na spokojnie jeszcze przejrzę pstryknięte mi fotki.
Byłam też na sali omówić jeszcze trochę spraw. Nawet DJ przyjechał - okazało się, że zna właściciela sali, więc na pewno się dogadają. Sala nadal nam się podoba.

Kwiaciarka powiedziała, że biało - bordowe róże są (chciałam białe zakończone mocnym różem), ale występują tylko w wersji maxi, a ja chciałabym takiego średniego rozmiaru - więc wybór bukietu nadal przede mną.

Jeśli chodzi o tort i jedzenie, to my nie próbowaliśmy. Wino sprawdzone już nie raz wcześniej

Gratuluję kolejnych zakupów i postępów w pisaniu prac!
Witam nowe sierpnióweczki w wątku
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora