Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-12, 20:21   #2231
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
hej blondasy

ja dzisiaj znowu z doskoku, co chwile net mi się odcina, albo strony ładują się po 10 minut
nadrobiłam wątek ale zdjęcia oglądnęłam tylko w miniaturkach, bo otworzyć w dużym oknie się nie da


Paulinko - pięknie wyglądałaś czekam jeszcze na zdjęcia z przodu
a Amelka do zjedzenia cudna dziewczynka

Snow - mi też się te butki podobają ja chyba jutro podjadę do ccc zobaczyć co tam mają ciekawego

Infa - ja też nawet na miniaturkach widzę, że u góry masz jaśniejsze te włoski, c12 zrobiła swoje, ale i tak boskie są! długość i gładkość szczególnie

Asiu - nie widzę Twoich zdjęć

Nikola - ja się wstrzymam od oceny po której farbie lepiej, muszę zobaczyć te zdjęcia w powiększeniu

Adzi - zazdroszczę paczuszki i wypadu dzisiejszego też

Kitka - chomik samobójca, skąd ja to znam
mojej sąsiadki pupil też spadł z balkonu z czwartego piętra, pobiegłyśmy go szukać i okazało się, że jest cały, zdrowy i łazi sobie w gąszczu trawy hehe miał szczęście, że było przed koszeniem

a z tym prawkiem to ja też na bank bym oblała, szczególnie za trzymanie jednej ręki na skrzyni biegów już nie umiem inaczej jeździć

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------


mi za pierwszym razem jak podchodziłam do egzaminu zaciął się przycisk TAK na teście próbnym, nawet nie widziałam pierwszego pytania z testu prawidłowego no i miałam błędnych odpowiedzi - 18, prawidłowy - 0
oczywiście walczyłam o to, aby egzaminator pozwolił mi jeszcze raz podchodzić, bo przecież ani jedno pytanie mi się nie wyświetliło, zresztą sam to widział, no ale był na tyle tępy, że nie umiał tego cofnąć i takim sposobem mój pierwszy egzamin trwał 30 sekund

na drugim (w moje urodziny) jak cofałam na łuku to przy samiuteńkim końcu zahaczyłam lusterkiem o słupek

no a za trzecim trafił mi się w ch*j niemiły egzaminator, robił wszystko aby mnie uwalić, ale nie dałam się


ale muszę przyznać, że na egzaminie na prawko bardziej się stresowałam niż na maturze

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------


ja tez nie przepadam za kotami jedynie persy jako tako toleruję

a moja siostra to w ogóle ma jakąś kotofobię
pamiętam, kiedyś wróciła z pracy po 22 (mieszka na parterze i okno zostawiła lekko uchylone) to dzwoniła po tatę, że ona do domu nie wejdzie bo na parapecie siedzi jakiś kocur, trąca łapą o okno, że pewnie jakiś drugi kot jest w środku i się tak bawią i ma przyjść sprawdzić mieszkanie
oczywiście nie było żadnego

albo jak siedzą koty pod jej oknami to rzuca w nich jajkami
no cyrki nieziemskie

ale to chyba jest jakiś uraz z dzieciństwa, ona sama nie pamięta dlaczego ma do nich taką odrazę..
18 błędnych

persy są fajne
ale ja kotów to boję się mam uraz kiedyś jednemu jak mała byłam robiłam karuzelę i zrobił na mnie kupę albo porzygał się już nie pamiętam potem mamy zapytam jak wróci

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ostatnio Garnierek 111
huh,ale teraz jestem zadowolona z mojego kolorku
i w końcu nie wiem, czym dalej robić..
ładnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora