Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-12, 21:10   #2238
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ciągle podcinasz to nieprędko zapuszczaj już

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------



buble i reklamacje zdarzają się w każdym sklepie
znam osoby które reklamują specjalnie buty ot tak bo im znudziły się

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------



a ja jeża i to jeszcze Lką
Już koniec z tym podcinaniem teraz etap zapuszczanie
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dokładnie albo żeby dostać nowe buty czy zwrot kasy Mój Tż kupił przed wyjazdem na wakacje lacosty w sizeerze, miał je na nogach 5x i odkleił mu sie czubek.. pojechaliśmy w sobotę z reklamacją, byłam pewna że wezmą i je po prostu skleją a oni nam mówią, że teraz już się nie robi takich rzeczy i proponują nam zwrot kasy lub wybranie nowych butów to dopiero czasy co żyć nie umierać

dokładnie
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
piszecie o kotach no więc ja miałam 2, najpierw kotkę rasy kaszmir (to taki pers tyle że nosek miała normalnie długi, nie spłaszczony ) była kochana, kiedyś można powiedzieć, że uratowała mojego dziadka wchodził po schodach na górę, zmęczył się strasznie bo coś tam dźwigał, położył się bo się przewracał już a Sasi (tak miała na imię ) wskoczyła mu na klatkę piersiową i położyła się.. leżała tak chyba z 30min! Jak schodziła to była taka bezsilna, jakby całą energię mojemu dziadkowi przekazała

później dokupiliśmy sobie syjamską kotkę ale musieliśmy ją szybko oddać niestety Sasi okazała się tak zazdrosna że niechciała nic jeść ani pić.. umierała po prostu.. była z nami od dawna także wiadomym było i bez zastanowienia oddaliśmy Kianti (syjama), trudno ona była młoda, nie zdążyła się zadomowić a Sasi już była w rodzinie

ale Wam historię opowiedziałam

a teraz lecę do klubu

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------



my tego specjalnie nie zrobiliśmy ja byłam w szoku po prostu jak ona powiedziała, że nikt nam tego nie sklei a zwrot kasy nam się zupełnie nie opłacał booo te buty kupiliśmy w przecenie za 289zł z 500zł.. Tż wybrał sobie nowe po prostu i musiał dopłacić niestety
histotria ciekawa
a dużo dopłacił ?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora