Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-12, 21:38   #2242
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Ja juz działam ostro
Jejku wczoraj sie dowiedziałam ze idzie juz do mnie paczunia z USA
Ale jestem happy. A mam w niej miedzy innymi kosmetykin NYX paletki cieni i bazy i pomadki w kremie wygladajace jak błyszczyki
Piżamke i staniki z Vs i juz wiecej z tej radosci nie pamietam
ooo koniecznie pokaz zakupki
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
u mnie w rodzinie i wśród znajomych dużo osób tam kupuje buty i jakoś nie narzeka więc to indywidualna sprawa każdego a felerna para może trafić się wszędzie CCC oferuje zresztą buty w różnym przedziale cenowym i różnych marek więc nie ma co od razu wrzucać wszystkiego do jednego wora - skoro tam pracowałaś powinnaś o tym wiedzieć
jestem tego samego zdania

Zip ja rozumiem, to jest z Twojego punktu widzenia-osoby, ktora przyjmuje reklamacje od duzej ilosci osob, w koncu ile osob kupuje te buty. Dla mnie, przecietnej uzytkowniczki, nie wiem, kilku par butów z ccc moge powiedziec ze sa dobre. Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, dla Ciebie jako pracownaika tej firmy to jest duzo, bo rozni ludzie codziennie przychodza z reklamacjami, a np mi nie zdarzylo sie ani razu oddac butow do ccc. Mam nadzieje, ze wiesz o co chodzi

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
wklejam zdjęcia od tylca mojej kiecki i włosków po Londa 12/9 perłowy blond po 2 lub trzech myciach

idę nadrabiać bo na 15 do pracy
wow
a Amelka jaka slodka malenstwo

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Ja wklejam zdjęcia po Syossie, jaki był na początku i jak się wypłukiwał z odrostów. Ostatnie zdjęcie odrost zrobiony Joanna naturia - złocisty piasek
dokladnie tak jak u mnie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale Wam dobrze
ja zrobiłam fotę mojego warkocza, chyba dość gruby

haha trochę tych koni w aucie jest ale marzy mi się taki śliczny konik, teraz sobie patatajam na takim śliczniuchnym o pięknym imieniu Amio more i jest naprawdę , tylko nieco nieokrzesany
ale sliczny warkocz
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
haha z tym też mam problem ale mam plus taki, że lusterka boczne mam spore w samochodzie, te wewnętrzne mam raczej dla picu, bo auto jest długie, duże i z tyłu ciemne szyby, więc niewiele widać
a uważać na innych uczestników ruchu... no cóż, nie raz ktoś zapytał mnie czy swoim czołgiem rozjechałam już jakiegoś malucha ale nie miałam okazji, tylko dwa gołębie
jak to brzmi
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
więcej grzechów nie pamiętam, żałuję mea culpa ale generalnie jeżdżę dobrze jak już w Warszawie dałam radę bez nerwów to jest nieźle a stałam w korku tyle czasu, że z Okęcia zdążyło wystartować 6 czy 7 samolotów
ooo mozesz zdradzic jakie masz autko? Bo z tego co mowisz, to mocne musi byc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora