Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-05, 22:58   #1507
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Cera sucha, naczynkowa, wrazliwa, alergiczna, podatna na zaskorniki...POMOCY!!!

waq - napisalam sie wczoraj,ale chyba bylam juz byt zmeczona i zamknelam strone przed wyslaniem Maseczke stosuje od niedawna ,jakies 3 tygodnie...Jak wysmaruje cala to dam znac czy cos sie zmienilo.Moge dac sklad jesli cos Ci to pomoze...

fruity-zdecydowanie odpada.Nie mam warunkow i cierpliowsci do takich eksperymentow...
Zakupilam zresta juz Activ C, trudno ,od czegos musze zaczac ...No i chlopak przywiezie mi od razu dwa opakowania Dirosealu ,bo dziewczyny pisaly,ze trzeba cierpliwosci do tego specyfiku...Poza tym w piatek zakupie Effaclar K i zaczne pelna kuracje...Mam nadzieje, ze starczy mi cierpliowosci do tych wszystkich specyfikow...

Dziewczyny,mozecie cos napisac o tych zabiegach laserowych ?Gdzie,w jakiej cenie jak to wyglada i tak dalej ...Mam dosc widoczne naczynka na jednym policzku(wygladaja jak mala blizna), jak zdaylam sie zorientowac kremy nie pomoga...Zostaja mi tylko zbiegi.Ktos cos wie ?
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując